KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 13989192
nr 1398 9192
Anders Widjedal
(f. 1964), Sverige
Skulptur, Torso. Signerad, daterad 96. Terrakotta. Höjd: 37cm
Anders Widjedal, svensk konstnär född 1964.
måndag 24 maj 2021
kl 18:05:13